Tu się znajdujesz: EMTEL PL » Aktualności

Aktualności

Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Medycznego SALMED 2018

W dniach 15-17 marca braliśmy udział w Międzynarodowych Targach Sprzętu i Wyposażenia Medycznego SALMED. 

Więcej...

Dubaj ZEA - Targi Arab Health 2018

W dniach 28-31 2018 stycznia kolejny raz będziemy prezentować nasze kardiomonitory oraz defibrylatory w Dubaju na targach medycznych Arab Health 2018. Planowanych jest wiele spotkań z naszymi dotychczasowymi parterami a także wiele rozmów z potencjalnymi nowymi klentami z Bliskiego Wschodu, Azji i Afryki.

Więcej...

Düsseldorf, Niemcy - Zapraszamy na targi MEDICA 2017

W dniach od 13-go do 17-go listopada będziemy obecni obecni na największych i najważniejszych w branży medycznej targach na świecie - MEDICA w Düsseldorfie. Będziemy prezentować nasz tam nasz nowy kardiomonitor z ekranem 12.1".

Więcej...

Targi Arab Health 2017 w Dubaju

Arab Health w Dubaju. W dniach 30 stycznia do 2 lutego prezentowaliśmy nasze urządzenia na największych targach medycznych organizowanych na Bliskim Wschodzie. 

Więcej...

Zapraszamy na targi MEDICA 2016 - Düsseldorf, Niemcy

W dniach od 14-go do 17-go listopada br. będziemy obecni na największych i najważniejszych w branży medycznej targach na świecie - MEDICA w Düsseldorfie.

Więcej...

Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij "Zgadzam się", aby niniejsza informacja nie pojawiała się lub kliknij "Polityka prywatności", aby dowiedzieć się więcej.
Polityka prywatności Zgadzam się